O nás

Poctivá řemeslná práce a radost ze spokojeného bydlení. To je ABODES.

Více jak 10 let zkušeností

Logo-Abodes
V ABODES navazujeme na více jak osmileté zkušenosti zakladatele Lukáše Chytky. Do všeho, co děláme, vkládáme maximální nasazení. Naši práci stavíme na poctivé výrobě v kombinaci s těmi nejkvalitnějšími materiály. S ABODES jste zkrátka v dobrých rukou.

ABODES - bydlení jako v přírodě

Cítíte tu vůni dřeva? Jako byste se probudili uprostřed panenské přírody a po východu slunce nad sebou spatřili do nebes se tyčící mohutné modříny.

Tenhle omamný pocit můžete prožívat každé ráno. Díky ABODES.

Při výrobě celoročně obyvatelných mobilních a modulárních domů se zaměřujeme na to nejkvalitnější dřevo. Nejenže tak budete neustále obklopeni přírodou, budete mít i jistotu, že téměř bez jakýchkoliv úprav vydrží váš mobilní domek s přehledem i 80 let.

Jak bude váš domek vypadat uvnitř, to je jen otázkou vaší fantazie a vašeho přání. Velikost i vnitřní uspořádání mobilního či modulárního domu s radostí přizpůsobíme vašim představám. Vybavit vám domek můžeme i na klíč. A hotový dům vám klidně dovezeme přímo až na váš pozemek

Přijďte si prohlédnout mobilní či modulární dům osobně. Uvidíte, že se do něj okamžitě zamilujete.

„Splyňte s přírodou. A nenechte se svazovat limity. Bydlení v dřevěném mobilním domku vám dodá pocit svobodného a spokojeného žití.“

Lukáš Chytka - majitel společnosti ABODES

Recenze

Máte zájem o moderní mobilní či modulární dům? Neváhejte nás kontaktovat: