Mobilní domy

Celoročně obyvatelné mobilní domy ABODES jsou rychlou a levnější alternativou pro vytvoření vašeho vysněného bydlení. Vybrat si můžete z typizovaných domů nebo moderního mobilheimu dle vašeho přání. Vždy je však základem kvalitní ocelová konstrukce. Střecha, podlahy, okna, venkovní obklad i vnitřní uspořádání už je jen a jen na vás.

 Vyberte si svůj nový domov z naší nabídky nebo si nechte navrhnout vlastní mobilní či modulární dům.

Nechte si navrhnout vlastní dům

Chtěli byste, aby váš mobilní dům vypadal jinak? Nevyhovuje vám dispozice? Okna? Dveře? Nevadí! Zdarma upravíme dispozici a domek postavíme přesně podle vašich snů! Ozvěte se nám a náš tým projektantů a architektů to pro vás zařídí.

Vybavení každého mobilního a modulárního domu

Pevná ocelová konstrukce, kvalitní KVH hranoly a parotěsná fólie jsou základ každého mobilheimu ABODES. To ostatní si ale můžete vyladit podle svých vlastních představ. Od venkovního obložení přes koupelnu až po střechu.

Na výrobě a následném zabydlování mobilních a modulárních domků spolupracujeme s projektanty, architekty a bytovými designéry. Nebojte se tedy na nás obrátit, pokud si sami nebude vědět rady. Se vším vám ochotně pomůžeme.

Možnosti příplatků v domě

U každého domu mate možnost využít vyššího standardu.

Dovoz domu a jeho usazení

Vlastní cestou, nebo přes nás? Doručení vašeho nového mobilního domu si můžete zvolit dle vlastních preferencí. Každý hotový dům má svůj výchozí bod v naší výrobní hale v Dobelicích na jižní Moravě. Rádi vám doručení domu zajistíme. Jen raději připomeneme, že tato služba však není součástí ceny domku.

Abychom vám mohli dům správně usadit, je potřeba mít na pozemku připravené betonové patky. Ty musí být v naprosté rovině. Tak jak popisujeme v návodu ke každému mobilnímu domku.

I s vykopáním a vybetonováním patek vám rádi pomůžeme. Ani zde se ovšem nejedná o součást ceny domku.

Proč zvolit mobilní či modulární dům

Stavební povolení

Získat stavební povolení na klasický dům je většinou na dlouhé lokte. Chce to obrnit se trpělivostí a mít velkou časovou rezervu. U mobilních domů ABODES je to ale jinak.

Velkou výhodu mobilních a modulárních domků představuje tzv. zjednodušené stavební povolení. Ze zkušeností víme, že tento proces je standardně rychlý a bezproblémový.

S kompletním vyřízením úředního souhlasu vám velmi rádi pomůžeme. Nebojte se na nás obrátit.

Cena

Chcete bydlet v domě, mít krásnou zahradu a prostor pro volné chvíle s rodinou? Nemusí vás to stát majlant. Nejlevnější mobilní domy ABODES pořídíte už za cenu 599 000 korun. Stačí vám pouze pozemek, na kterém bude vaše dřevěné obydlí umístěné. A pak už se jen budete radovat, jak výhodně jste si dokázali pořídit dům pro rodinu.

Dodání

Vyberte si skladový mobilní dům a může být na vašem pozemku už do 14 dnů. A za další dva týdny dolaďování vnitřního vybavení můžete bydlet.

Nebo si nechte vyrobit svůj mobilní domek na míru a my vám ho doručíme kompletní už za 12-14 týdnů. 

Úspora

S mobilním domem ušetříte nejen při jeho pořízení. Vzhledem k menšímu rozměru oproti běžným cihlovým domům uspoříte také na vytápění. Díky kvalitnímu zateplení celoročních mobilheimů ABODES vytvoříte fůru tepla už jen tím, že v něm budete. A čím víc lidí, tím víc tepla. Takže s celou rodinou doma kolikrát na topení ani nepomyslíte.